MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Violin 7335626
nr 733 5626
VIOLIN
Gunnar Blåberg, -1938, Brandstorp, wear, damages.
Gunnar Blåberg, -1938, Brandstorp
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Monday January 9 2012
at 19:42:39